1886–1932
91
170 %
52 500 Kč
1 960 Kč
5 400 000 Kč
olej, plátno
55 x 43,5 cm
Signatura: sign. LN R. Kremlička 1932, na rubu na blindrámu Rudolf Kremlička
Vyvolávací cena: | 450 000 Kč |
kresba tuší, lavírovaná tuš, karton
27 x 39 cm (výřez)
Signatura: PD Rkremlička 1926
Vyvolávací cena: | 36 000 Kč |