1908–1979
olej, plátno
65 x 80 cm
Signatura: sign. na rubu na blindrámu Hliněnský 1968
Vyvolávací cena: | 55 000 Kč |
olej, dřevo
23,5 x 35,5 cm
Signatura: sign. LD R. Hliněnský 1971
Vyvolávací cena: | 13 000 Kč |
olej, lepenka
35 x 50 cm
Signatura: sign. LD Hliněnský R. 43, na rubu Hliněnský Robert
Vyvolávací cena: | 24 000 Kč |