1908–1979
pastel, papír na kartonu
v 13 ✕ š 19 cm
Signatura: PD R. Hliněnský 77
olej, lepenka
20,5 x 30 cm
Signatura: LD R. Hliněnský 1976, na rubu autorské razítko
akvarel
16 x 18 cm (výřez)
Signatura: LD R. Hliněnský
tempera, lepenka, vrypy, deska
15 x 44,5 cm
Signatura: UD Hliněnský, PD R. Hliněnský 77
akvarel, pastel, papír
19,5 x 27 cm
Signatura: PD Hliněnský 1971, na rubu 18.2.1971 R. Hliněnský a autorské razítko
akvarel
17 x 32,5 cm (výřez)
Signatura: LD Hliněnský 56
akvarel, pastel, papír
21 x 33 cm (výřez)
Signatura: PD R. Hliněnský 1968
olejová tempera, lepenka
20,5 x 25,5 cm
Signatura: PD Hliněnský
olej, sololit
17,5 x 37,5 cm
Signatura: LD R. Hliněnský 64, na rubu R. Hliněnský
akvarel
17 x 32 cm (výřez)
Signatura: LD Hliněnský R. 56.
kvaš, tempera, lepenka
20,5 x 25,5 cm
Signatura: PD Hliněnský
kvaš, tempera, lapenka
20,5 x 25,5 cm
Signatura: PD Hliněnský