1908–1979
komb. technika, pastel, akvarel, papír
18,5 x 28 cm
Signatura: sign. PD R. Hliněnský 69
Vyvolávací cena: | 4 000 Kč |
olej, lepenka
20,5 x 29,5 cm
Signatura: sign. PD R. Hliněnský 1976
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
olej, lepenka
40 x 50 cm
Signatura: sign. PN R. Hliněnský 58
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |