kvaš
v 29,5 ✕ š 21 cm
Signatura: LD Načeradský 94
barevná litografie 431/500
v 19,5 ✕ š 19,5 cm
Signatura: na rubu monogram HB 99, Horst Bartnig v přebalu
olej, deska
v 39,5 ✕ š 50 cm
Signatura: LD Jan 1993
barevná serigrafie
v 28,5 ✕ š 20 cm
Signatura: PD Valter K 1993 v tisku
barevná litografie 60/125
21 x 29,5 cm (list)
Signatura: PD Kroča
mezzotinta 7/10
v 19,5 ✕ š 14 cm
Signatura: PD Tesař (?) 86
kresba perem, papír na kartonu
14 x 9 cm (papír s kresbou)
Signatura: PD M. Koval 81 na kartonu
v 20,5 ✕ š 15 cm
Signatura: PN Komárek 95
2 x zinkografie
14 x 9 / 9 x 13 cm
Signatura: 2 x PD Jiránek
barevná serigrafie 46/125
v 67,5 ✕ š 67,5 cm
Signatura: PD G. Alviani 1980
Cena: | 16 000 Kč |
2 x barevná serigrafie (5/95, 13/95)
21,5 x 6 / 20 x 6 cm
Signatura: 2 x PD Arna Juračková 91
grafit, papír
v 24,5 ✕ š 30 cm
Signatura: na rubu Škarohlíd 1993
v 26,5 ✕ š 45,5 cm
Signatura: PD Škarohllíd 80
barevný lept 4/90
v 32,5 ✕ š 21,5 cm
Signatura: PD Zdeněk Fuksa 85
barevná serigrafie
v 28 ✕ š 18 cm
Signatura: UD Jankovič
barevný lept 1/90
v 28 ✕ š 17,5 cm
Signatura: PD Navrátil 84
2 x dřevoryt
27 x 19 / 15 x 12 cm
Signatura: PD A. Juračková 94, PD Irena Melecká
barevná litografie 31/150
v 24 ✕ š 18,5 cm
Signatura: UD Zábranský, PD 1984
v 24 ✕ š 33 cm
Signatura: PD monogram DM 83, na rubu Daisy Mrázková 1983
barevná litografie, autorský tisk
v 29 ✕ š 20,5 cm
Signatura: PD Otto Stritzko 80
barevná litografie 13/20
v 29,5 ✕ š 42 cm
Signatura: PD A. Lamr 83
lept 2/150
v 23,5 ✕ š 27,5 cm
Signatura: PD K. Válová 92
papírotisk
v 14,5 ✕ š 10 cm
Signatura: PD Boška Ji.
akvatinta, autorský tisk 9/25
v 14,5 ✕ š 9,5 cm
Signatura: UD Pavla Aubrechtová 1988