barevná litografie 24/45
v 48,5 ✕ š 38 cm
Signatura: PD Jetela
barevná litografie 32/75
v 43 ✕ š 53 cm
Signatura: PD 2020 Michal Rapant
barevná litografie 79/100
v 59 ✕ š 47,5 cm
Signatura: PD Laura Limbourg 2020
barevná litografie 68/100
v 42,5 ✕ š 59 cm
barevná litografie 31/90
v 21 ✕ š 43 cm
Signatura: LD Jiří Slíva
kombinovaná technika, akvarel, japonská tuš
v 46 ✕ š 34 cm
Signatura: PD Bob H 2021, autorské razítko, na rubu autorské razítko
kresba japonskou tuší
v 34,5 ✕ š 49,5 cm
kresba japonskou tuší
v 34,5 ✕ š 49,5 cm
kresba japonskou tuší
v 34,5 ✕ š 49,5 cm
Signatura: PD H Bob 2021, autorské razítko, na rubu autorské razítko
olej, sololit
v 80 ✕ š 61 cm
Signatura: LD Kroča 23. 10. 020
olej, sololit
v 122,5 ✕ š 69,5 cm
Signatura: LD Kroča 21
olej, sololit
v 61 ✕ š 35 cm
Signatura: UD 020 Kroča
akryl, plátno
v 140 ✕ š 120 cm
Signatura: na rubu na blindrámu Grygar / 2020
Vyvolávací cena: | 750 000 Kč |
akryl, polyester, organza
v 165 ✕ š 140 ✕ h 6 cm
Signatura: na rubu na blindrámu Jaromír Novotný 2020
Vyvolávací cena: | 220 000 Kč |
plastika, polyuretan, písek, barva 1/8
v 16,5 ✕ š 21,5 ✕ h 7,5 cm
Signatura: zezadu Kurt Gebauer 2022
Vyvolávací cena: | 33 000 Kč |
akryl, plátno
v 100 ✕ š 100 cm
Signatura: na rubu Václav Kočí, monogram VK 08.21
Vyvolávací cena: | 60 000 Kč |
kombinovaná technika, koláž, textil, připínáčky
v 50 ✕ š 50 cm
Signatura: na rubu Jiří David / 2022
Vyvolávací cena: | 40 000 Kč |
olej, plátno
v 121 ✕ š 100,5 cm
Signatura: na rubu Lukáš Miffek / 2021
kombinovaná technika, barevné tuše, inkoust, japonský rýžový papír na plátně
v 185,5 ✕ š 85,5 cm
Signatura: na rubu Petr Nikl 2021
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
kombinovaná technika, opticko-kinetický objekt 20/50
v 42 ✕ š 42 cm
Signatura: na rubu na štítku M. Morandini
objekt, asambláž, deska
v 105,5 ✕ š 76 cm
Signatura: na rubu Krištof Kintera 2019–20
Vyvolávací cena: | 70 000 Kč |
v 27 ✕ š 21 cm
Signatura: UD L. Kuklík 2020