kovový reliéf, asambláž, dřevěná deska
v 61 ✕ š 61 ✕ h 4 cm
Signatura: na rubu monogram V. J. 85
Vyvolávací cena: | 140 000 Kč |
kovová plastika, reliéf
v 19 ✕ š 18 cm
Signatura: na rubu raznicí Eva Kmentová
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
dřevěná plastika
v 203 ✕ š 63 ✕ h 40 cm
Signatura: PD V. Preclík 75
Vyvolávací cena: | 80 000 Kč |
litá sádra, dřevo
v 16 ✕ š 180 cm
Signatura: na rámu Koblasa Jan
Vyvolávací cena: | 180 000 Kč |
reliéf, asambláž, hliníkový plech, plátno, dřevo 2/10
v 45 ✕ š 60 cm
Signatura: UD Kolíbal 1963
Vyvolávací cena: | 260 000 Kč |
skleněná plastika, tavené sklo, částečně broušeno a leštěno
v 15 cm
Signatura: zepředu J. Brychtová, S. Libenský 57-63
Vyvolávací cena: | 110 000 Kč |
skleněná plastika, lité sklo
v 51,3 ✕ š 95,1 ✕ h 24,8 cm
Signatura: PD S. Libenský J. Brychtová 1994–95
Vyvolávací cena: | 950 000 Kč |
pálená hlína
v 43 cm
Signatura: zezadu na plintě Róna 04
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
pálená hlína
v 20,5 cm
Signatura: zespodu Róna 08
Vyvolávací cena: | 33 000 Kč |
kovová plastika
v 22,5 cm
Signatura: M Pala ze strany
dřevěný reliéf
v 57,5 ✕ š 35,5 cm
nástěnný objekt, glazovaná pálená hlína
v 15,5 ✕ š 9,5 ✕ h 2 cm
Signatura: D Kutálek
v 11,5 ✕ š 9 ✕ h 2 cm
Signatura: uprostřed Kutálek
reliéf, pálená hlína
v 24 ✕ š 17 cm
Signatura: LD monogram F. B. 1925.
90. léta 20. stol.
dráty, textil, akryl
v 30 cm
glazovaný keramický talíř
v 35,5 ✕ š 40 ✕ h 5,5 cm
Signatura: PD Kutálek, na rubu Kutálek