barevný pastel, karton
v 102,5 ✕ š 73 cm
Signatura: na rubu K. Malich 1988
Vyvolávací cena: | 420 000 Kč |
olej, plátno
v 94,5 ✕ š 94,5 cm
Signatura: na rubu Zorka Ságlová / 1990
Vyvolávací cena: | 800 000 Kč |
akryl, deska
v 61,5 ✕ š 46 cm
Signatura: LD Sopko 93
Vyvolávací cena: | 180 000 Kč |
olej, plátno
v 60 ✕ š 50 cm
Signatura: LD M. Netík 91
kombinovaná technika, plátno
v 35 ✕ š 35 cm
Signatura: UD Z. Höhmová 87
kombinovaná technika, sololit
v 30 ✕ š 33 cm
Signatura: PN M. Šnajdr 82, na rubu M. Šnajdr / 1982
kombinovaná technika, sololit
v 27 ✕ š 22,5 cm
Signatura: na rubu M. Šnajdr 81
v 35 ✕ š 27,5 cm
Signatura: PD Vilém Plocek 1989, na Vilém Plocek
akryl, sololit
v 26 ✕ š 31,5 cm
Signatura: PD monogram D., na rubu monogram D. 92 - 5.
propalovaná koláž, kresba tuší, karton
v 42 ✕ š 29,5 cm
Signatura: PD monogram E. O. 82
olej, lepenka
v 74 ✕ š 101 cm
Signatura: PD Švec 97, na rubu Vladimír Švec / 1997