v 38,5 ✕ š 32,5 cm
Signatura: PD Juraj Meliš
různé techniky
8,5 x 6,5 / 13,5 x 8,5 cm
Signatura: neznačeno, PD B. Štěpán, UD D. Chatrný, LD monogram EO 57, na rubu pozůstalostní razítko
lept 16/16
v 16 ✕ š 11 cm
Signatura: PD Hadlač 79
lept 14/14A
v 16,5 ✕ š 11,5 cm
Signatura: PD Hadlač 79
barevná serigrafie
v 34,5 ✕ š 44,5 cm
Signatura: PD Jankovič
v 46 ✕ š 29 cm
Signatura: PD Ivan Chatrný
grafický list
v 52 ✕ š 36 cm
Signatura: UD Dalibor Chatrný
serigrafie 12/70
v 32,5 ✕ š 47 cm
Signatura: PD Kladek 76
v 40,5 ✕ š 27 cm
Signatura: PD Karlíková 76
serigrafie 26/70
v 38 ✕ š 54 cm
Signatura: PD Jiří Valoch 1974/76
koláž, tisk z výšky
v 35 ✕ š 23 cm
Signatura: PD Karel Trinkewitz
barevná litografie
v 33 ✕ š 44,5 cm
Signatura: PD Milena Šoltészová 76
barevná serigrafie 64/100
v 36 ✕ š 35,5 cm
Signatura: PD Adriena Šimotová 76
barevná serigrafie
v 45 ✕ š 31,5 cm
Signatura: PD Rudolf Sikora
grafický list
v 54 ✕ š 38 cm
Signatura: PD Rudolf Němec 76
v 38,5 ✕ š 26 cm
Signatura: PD J. Moldřík
lept 4/70
v 43,5 ✕ š 33,5 cm
Signatura: PD Puchnarová 76
barevý lept
v 16 ✕ š 16 cm
Signatura: PD Miroslava Zychová
mezzotinta 63/69
v 50 ✕ š 37,5 cm
Signatura: PD Jaroslava Pešicová - 1976
barevná litografie 20/73
v 43 ✕ š 29,5 cm
Signatura: PD F. Gross 76
lept, strukturální grafika
v 21,5 ✕ š 14 cm
Signatura: PD V. Zykmund 76
lept 64/70
v 39,5 ✕ š 27,5 cm
Signatura: PD Adéla Matasová 76
tisk
v 22 ✕ š 15 cm
Signatura: PD Karel Adamus
akvatinta 54/100
v 24,5 ✕ š 17 cm
Signatura: PD D. Chatrný 66