1883–1969
164
122 %
850 000 Kč
7 100 000 Kč
suchá jehla 23/30
12 x 19 cm
Signatura: Coubine
1906
dvoubarevný lept
20 x 12 cm
suchá jehla 29
20 x 24,5 cm
Signatura: Coubine
22 x 30 cm
Signatura: PD Coubine
20,5 x 17 cm
Signatura: nesignováno
lept 26/40
27 x 22 cm
Signatura: Coubine
barevná litografie
30 x 39,5 cm
Signatura: O. Coubine
1913
20,5 x 15,7 cm
Signatura: nesignováno
barevná litografie
49 x 38 cm
Signatura: O. Kubín
grafický list 1/30
12,5 x 19 cm
Signatura: Coubine
barevná litografie 216/500
46 x 37,5 cm
Signatura: O. Kubín.
lept, autorský tisk
24,5 x 34 cm
Signatura: O. Coubine