1883–1969
164
122 %
850 000 Kč
7 100 000 Kč
olej, plátno
60 x 73 cm
Signatura: PD Coubine
barevná litografie 498/500
30 x 40 cm
Signatura: PD O. Coubine 49
barevný měkký kryt s akvatintou 10/100
26 x 34 cm
Signatura: PD Coubine
barevná litografie 498/500
30 x 40 cm
Signatura: PD O. Coubine 49
lept, novotisk
15,5 x 11,5 cm
Signatura: neznačeno
lept, novotisk
16 x 11,5 cm
Signatura: neznačeno