1883–1969
164
122 %
850 000 Kč
7 100 000 Kč
lept, novotisk
15,5 x 11,5 cm
Signatura: neznačeno
lept, novotisk
16 x 11,5 cm
Signatura: neznačeno
26,5 x 21 cm (výřez)
Signatura: PD Coubine
2005
4 x lept, 1 x grafická kopie
16 x 12 / 15,5 x 11,5 cm
Signatura: 4 x neznačeno, 1 x monogram ER SC v tisku
29 x 20 cm (výřez)
Signatura: PD Coubine
olej, plátno
54 x 65 cm
Signatura: PD Coubine, na rubu na štítku Coubine
olej, plátno
46,5 x 55,5 cm
Signatura: PD Coubine
lept 17/100
20 x 25 cm
Signatura: Coubine
kolem 1925
olej, plátno
92,5 x 73 cm
Signatura: PD Coubine
olej, plátno
65 x 54 cm
Signatura: LD Coubine
ocelorytina
5,5 x 4 cm
lept, zkušební autorský tisk
22 x 27,5 cm
Signatura: PD Coubine