1930–2018
82
134 %
19 000 Kč
2 465 Kč
40 000 Kč
olej, plátno
v 90 ✕ š 70 cm
Signatura: PD Miroslav Štolfa 97, na rubu Miroslav Štolfa / 1997
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
2007
olej, plátno
120 x 100 cm
Signatura: sign. PD Miroslav Štolfa 07
Vyvolávací cena: | 80 000 Kč |
olej, plátno
48,5 x 88 cm
Signatura: sign. PD Miroslav Štolfa 74
Vyvolávací cena: | 14 000 Kč |