68
125 %
8 000 Kč
2 801 Kč
46 000 Kč
2002
suchá jehla, pastel 34/50
27,5 x 15,5 cm
Signatura: PD M. Šnajdr 02
olej, plátno
40,5 x 35 cm
Signatura: PD Šnajdr 87
olej, plátno
40,5 x 35 cm
Signatura: PD Šnajdr 87
1984 - 1986
olej, plátno
75 x 55,5 cm
Signatura: PN M Šnajdr 84 - 86
olej, plátno, sololit
17 x 19 cm
Signatura: M. Šnajdr na rubu
2000
akryl, olej, plátno
100 x 100 cm
Signatura: PD M. Šnajdr 00
suchá jehla 1/20
15,5 x 18 cm
Signatura: M. Šnajdr 67
2006
16,5 x 22 cm
Signatura: 2006 M. Šnajdr
2000
19 x 13 cm
Signatura: M. Šnajdr 00
2000
17,5 x 13,7 cm
Signatura: M. Šnajdr 00
suchá jehla 39/50
17,8 x 14 cm
Signatura: M. Šnajdr 01
42 x 58 cm
Signatura: M. Šnajdr 76