68
125 %
8 000 Kč
2 801 Kč
46 000 Kč
suchá jehla 28/30
v 20,5 ✕ š 29,5 cm
Signatura: PD M. Šnajdr 66. - 02.
kombinovaná technika, pastel
v 19 ✕ š 15 cm
Signatura: PD M. Šnajdr ?2
enkaustika, sololit
v 52 ✕ š 39,5 cm
Signatura: LN M. Šnajdr 76, na rubu Miroslav Šnajdr / 1976
koláž, kresba tužkou
v 45 ✕ š 15 cm
Signatura: PD M. Šnajdr 79
olej, plátno
v 49 ✕ š 60 cm
Signatura: PN M. Šnajdr 1. - 29. 11. 84
v 21 ✕ š 15,5 cm
Signatura: PD M. Šnajdr 018
suchá jehla, pastel 3/60
v 28 ✕ š 16 cm
Signatura: PD M. Šnajdr 03
kombinovaná technika, pastel
v 21 ✕ š 15,5 cm
Signatura: PD M. Šnajdr 90(?)
koláž, olej, dopisní obálka, ruční papír
v 42 ✕ š 29 cm
Signatura: PD M. Šnajdr 06
olej, pastel, ruční papír
v 42 ✕ š 29 cm
Signatura: PD M. Šnajdr 06
pastel, ruční papír
v 42 ✕ š 29 cm
Signatura: PD M. Šnajdr 06
pastel, ruční papír
v 42 ✕ š 29 cm
Signatura: PD M. Šnajdr 06