68
125 %
8 000 Kč
2 801 Kč
46 000 Kč
2002
suchá jehla, pastel 44/50
27,5 x 15,5 cm
Signatura: PD M. Šnajdr 02
olej, tužka, papír
48 x 65 cm (papír)
Signatura: LD M. Šnajdr 84
88 x 62,5 cm
Signatura: LD M. Šnajdr 86
akvarel, tužka, ruční papír
30 x 24,5 cm
Signatura: LD M. Šnajdr 80
2004
lept, autorský tisk, pastel
29,5 x 20,5 cm
Signatura: PD M. Šnajdr 04
2004
lept, autorský tisk, pastel
29,5 x 20,5 cm
Signatura: PD M. Šnajdr 04
2004
suchá jehla, pastel, autorský tisk
29,5 x 20,5 cm
Signatura: PD M. Šnajdr 04
2004
29,5 x 20,5 cm
Signatura: PD M. Šnajdr 04
suchá jehla 1/20
15,5 x 18 cm
Signatura: PD M. Šnajdr 67
2012
pastel, tužka
32 x 19 cm
Signatura: PD M. Šnajdr 012
2007
32 x 15 cm
Signatura: PD M. Šnajdr 07
2002
suchá jehla, pastel 44/50
27,5 x 15,5 cm
Signatura: PD M. Šnajdr 02