1920–2018
77
118 %
70 000 Kč
70 000 Kč
olej, plátno
60 x 60 cm
Signatura: PD M. Netík 74
olej, plátno
38 x 38 cm
Signatura: DU M. Netík
olej, plátno
48 x 60 cm
Signatura: DU M. Netík 76
akvarel, karton
42 x 40 cm
Signatura: PD M. Netík 78