1917–1993
87
100 %
440 Kč
550 000 Kč
litografie
21 x 16 cm
Signatura: Troup
46,5 x 30 cm
Signatura: Troup
malba na skle
31 x 24 cm
Signatura: nesignováno
28 x 19 cm
Signatura: M. Troup
28 x 19 cm
Signatura: M. Troup
29 x 19 cm
Signatura: M. Troup
27 x 19 cm
Signatura: M. Troup
barevná litografie
30 x 19 cm
serigrafie ručně kolorovaná
30 x 21 cm
Signatura: M. Troup PF 1973
litografie
22 x 16 cm
Signatura: Troup
litografie
28 x 18 cm
Signatura: Troup
litografie
25 x 21 cm
Signatura: Troup