1917–1993
87
100 %
440 Kč
550 000 Kč
barevná litografie, záložka - strojní výšivka
29 x 14,5 cm
Signatura: neznačeno
barevná litografie
22,5 x 29,5 cm
Signatura: PU Troup 68, PD Troup v tisku
60. léta 20. stol.
mastné křídy, karton
20,5 x 29 cm
Signatura: PD 2 x Troup
60. léta 20. stol.
2 x kresba tuší
15 x 26 / 15 x 18 cm
Signatura: 2 x uprostřed Troup
barevný pastel
31 x 27 cm
Signatura: PD Troup
barevná litografie
21 x 30 cm
Signatura: PD Troup
barevná litografie
27 x 15 cm
Signatura: PD Troup
24 x 17,5 cm
Signatura: UD M. Troup
20 x 12 cm
Signatura: PD Troup s dedikací
pastel, barevné křídy
56 x 29 cm
Signatura: PD Troup 48
14 x 7,5 cm
Signatura: Troup 60
1954
akvarel
44 x 65 cm
Signatura: Troup 54