1917–1993
87
100 %
440 Kč
550 000 Kč
barevná litografie
20 x 29 cm
Signatura: Troup
autorský ofset
14 x 20,5 cm
Signatura: Troup
zinkografie 2/300
27 x 18 cm
Signatura: M. Troup
zinkografie 2/300
28 x 18 cm
Signatura: M. Troup
16 x 8,5 cm
Signatura: Troup
litografie
22 x 14 cm
Signatura: Troup v tisku
8 x 9 cm
Signatura: Troup
autorský ofset
14 x 20,5 cm
Signatura: Troup
autorský ofset
18 x 13 cm
Signatura: Miloš Troup
15 x 18 cm
Signatura: Troup
tuš, akvarel
12 x 8 cm
Signatura: Troup 56