1917–1993
87
100 %
440 Kč
550 000 Kč
2 x barevná litografie
19 x 28 / 20,5 x 28,5 cm
Signatura: PD a PN Troup, 2 x PD Troup v tisku
2 x barevná litografie
21 x 13 / 20,5 x 14,5 cm
Signatura: D 1 x Troup, 2 x Troup v tisku
barevná litografie, záložka - strojní výšivka
29 x 14,5 cm
Signatura: neznačeno
barevná litografie
22,5 x 29,5 cm
Signatura: PU Troup 68, PD Troup v tisku
60. léta 20. stol.
mastné křídy, karton
20,5 x 29 cm
Signatura: PD 2 x Troup