1917–1993
87
100 %
440 Kč
550 000 Kč
kresba barevnými pastelkami
v 11 ✕ š 6 cm
Signatura: neznačeno
kresba barevnými pastelkami
v 13,5 ✕ š 6,5 cm
Signatura: neznačeno
kombinovaná technika, pastel, vrypy
v 30 ✕ š 21 cm
Signatura: PD Troup
barevná litografie
v 20 ✕ š 13,5 cm
Signatura: UD Troup v tisku
3 x barevná litografie
18 x 10 / 19,5 x 13,5 cm
Signatura: 3 x Troup (64, 64), 1 x Troup v tisku
kombinovaná grafická technika
v 21 ✕ š 29 cm
Signatura: PD M. Troup
barevná litografie
18 x 11 cm
Signatura: PD Troup v tisku
barevná litografie
23 x 41,5 cm
Signatura: PD Troup v tisku
grafický list
29,5 x 19 cm
Signatura: LD M. Troup
3 x barevná litografie
18 x 10 / 19,5 x 13,5 cm
2 x barevná litografie
19 x 28 / 20,5 x 28,5 cm
Signatura: PD a PN Troup, 2 x PD Troup v tisku
2 x barevná litografie
21 x 13 / 20,5 x 14,5 cm
Signatura: D 1 x Troup, 2 x Troup v tisku