1917–1993
87
100 %
440 Kč
550 000 Kč
barevná litografie
v 20,5 ✕ š 29 cm
Signatura: PU Troup
4 x kombinovaná technika, 1 x tisk
26 x 13 / 9 x 17,5 cm
Signatura: 6 x D Troup
60. léta 20. stol.
tempera
v 17 ✕ š 15,5 cm
Signatura: PD Troup
grafický list
v 29,5 ✕ š 18,5 cm
Signatura: LD M. Troup
tempera, tuš
v 12 ✕ š 15,5 cm
Signatura: neznačeno
v 9 ✕ š 12 cm
Signatura: PD Troup
barevná litografie
v 30 ✕ š 20,5 cm
Signatura: PD mongram T v tisku
tempera, tuš
v 28 ✕ š 14 cm
Signatura: UD Troup
tempera, tuš
v 24 ✕ š 9,5 cm
Signatura: LD Troup
kresba barevnými pastelkami
v 11 ✕ š 6 cm
Signatura: neznačeno
kresba barevnými pastelkami
v 13,5 ✕ š 6,5 cm
Signatura: neznačeno