1897–1974
84
118 %
140 000 Kč
1 100 Kč
140 000 Kč
olej, plátno
v 60 ✕ š 81 cm
Signatura: PD M. Holý 33
Vyvolávací cena: | 85 000 Kč |
olej, plátno
60 x 80 cm
Signatura: sign. PD M. Holý 30
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
olej na plátně
61 x 82 cm
Signatura: signováno a datováno vpravo dole M. Holý 33.
Vyvolávací cena: | 90 000 Kč |
olej, plátno
95,5 x 63,5 cm
Signatura: sign. LD Holý 26
Vyvolávací cena: | 58 000 Kč |
olej, lepenka
21 x 31 cm
Signatura: sign. LD M. Holý 3
Vyvolávací cena: | 19 000 Kč |
46 x 63 cm
Signatura: sign. LD M. Holý 34
Vyvolávací cena: | 16 000 Kč |
olej, plátno
100 x 73 cm
Signatura: sign. PD M. Holý 36
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
olej, malířská lepenka
26 x 45 cm
Signatura: sign. PD Holý 44
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
olej, plátno
40 x 50 cm
Signatura: sign. LD M. Holý
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
olej, plátno
54 x 62,5 cm
Signatura: sign. PD Holý 26
1922
olej, plátno
66 x 60 cm
Signatura: sign. PD III červenec 22 Holý
Vyvolávací cena: | 50 000 Kč |
olej, lepenka
28 x 47 cm
Signatura: sign. PD Holý 44