1897–1974
84
118 %
140 000 Kč
1 100 Kč
140 000 Kč
olej, plátno
100 x 73 cm
Signatura: sign. PD M. Holý 36
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
olej, malířská lepenka
26 x 45 cm
Signatura: sign. PD Holý 44
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
olej, plátno
40 x 50 cm
Signatura: sign. LD M. Holý
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |