1897–1974
84
118 %
140 000 Kč
1 100 Kč
140 000 Kč
olej, plátno
65,5 x 51 cm
Signatura: sign. PD M. Holý 29
Vyvolávací cena: | 78 000 Kč |
olej, plátno
60 x 81 cm
Signatura: sign. PD M. Holý 44
Vyvolávací cena: | 30 000 Kč |
olej, plátno
27,5 x 35 cm
Signatura: sign. PN M. Holý 38
Vyvolávací cena: | 20 000 Kč |