1897–1974
84
118 %
140 000 Kč
1 100 Kč
akvarel, karton
44 x 56 cm (výřez)
Signatura: sign. LD M. Holý 34
olej, plátno
47 x 63 cm
Signatura: sign. LD Holý 26