1926–1974
olej, plátno na desce
104 x 134,5 cm
Signatura: sign. PN Medek 1960
Vyvolávací cena: | 3 600 000 Kč |
olej, plátno
161 x 125 cm
Signatura: sign. na rubu Medek 62
Vyvolávací cena: | 5 500 000 Kč |
olej, email, plátno kašírované na lepence
71 x 49,5 cm
Signatura: sign. PD monogram M 61
Vyvolávací cena: | 1 600 000 Kč |
uhel, tužka
26,5 x 16 cm
Signatura: sign. PD M. Medek
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
email, olej, dřevěná deska
53 x 40 cm
Signatura: sign. PD M. 67, na rubu M. Medek
Vyvolávací cena: | 2 350 000 Kč |
olej, plátno
161 x 125 cm
olej, plátno
161 x 125 cm
Vyvolávací cena: | 4 500 000 Kč |
olej, email, plátno
162 x 100 cm
Signatura: sign. PD 27. XI. 61 M, na rubu Medek
Vyvolávací cena: | 2 700 000 Kč |
olej, email, plátno
249 x 120 cm
Signatura: neznačeno
Vyvolávací cena: | 2 600 000 Kč |