1926–1974
olej, plátno
70 x 65 cm
Signatura: sign. PD Medek 67
Vyvolávací cena: | 1 100 000 Kč |
olej, email, plátno
33 x 43,5 cm
Signatura: sign. na rubu M. Medek 70
Vyvolávací cena: | 390 000 Kč |
olej, plátno
50 x 40 cm
Signatura: sign. na rubu M. Medek 1968
Vyvolávací cena: | 550 000 Kč |