1926–1974
olej, email na plátně
70 x 55 cm
Signatura: sign. PD Medek 72
Vyvolávací cena: | 650 000 Kč |
olej, plátno
70 x 50 cm
Signatura: sign. na rubu M Medek 1968
Vyvolávací cena: | 870 000 Kč |
olej na plátně
70 x 50 cm
Signatura: signováno
Vyvolávací cena: | 950 000 Kč |