1926–1974
olej, email, plátno kašírované na lepence
71 x 49,5 cm
Signatura: sign. PD monogram M 61
Vyvolávací cena: | 1 600 000 Kč |
uhel, tužka
26,5 x 16 cm
Signatura: sign. PD M. Medek
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
email, olej, dřevěná deska
53 x 40 cm
Signatura: sign. PD M. 67, na rubu M. Medek
Vyvolávací cena: | 2 350 000 Kč |