1896–1989
kresba tužkou, akvarel
35,5 x 42,5 cm
Signatura: PD Lev 30
olej, plátno
40 x 50 cm
Signatura: PD Lev 82
akvarel
29 x 42,5 cm
Signatura: LD Lev 45
litografie
9,5 x 6,5 cm
Signatura: Lev Šimák
akvarel
29 x 43 cm
Signatura: Lev 41
akvarel
30 x 44 cm
Signatura: Lev 45
akvarel
22 x 30 cm
Signatura: Lev 75
litografie
36 x 26,5 cm
Signatura: Lev Šimák
akvarel
29 x 43 cm
Signatura: Lev 41
litografie
9,3 x 7 cm
Signatura: Lev Šimák
litografie
9,3 x 7 cm
Signatura: Lev Šimák
olej, plátno
74 x 100 cm
Signatura: Lev 50.