1896–1989
50
131 %
76 000 Kč
olej, plátno
45 x 65 cm
Signatura: Lev 25.
litografie 2/5
22 x 26 cm
Signatura: v tisku Lev 25
akvarel
30 x 44 cm
Signatura: Lev 44
akvarel, karton
30 x 43 cm
Signatura: PD Lev 41