1896–1989
olej, plátno, lepenka
v 28,5 ✕ š 36,5 cm
Signatura: LD Lev 24.
litografie
v 13,5 ✕ š 8,5 cm
Signatura: PD Lev Šimák, LD Lev v tisku
litografie
v 22,5 ✕ š 30,5 cm
Signatura: LD Lev Šimák, PD Lev 42 v tisku
5 x grafický list
21,5 x 15 / 23,5 x 35 cm
akvarel
v 29 ✕ š 41 cm
Signatura: LD Lev 57
litografie
v 37 ✕ š 27 cm
Signatura: PD Lev Šimák, LD Lev 44 v tisku
olej, dřevěná deska
39 x 51,5 cm
Signatura: PD Lev 32, na rubu Lev Šimák
olej, dřevěná deska
39 x 51,5 cm
olej, plátno
55 x 76 cm
akvarel
28,5 x 44,5 cm (výřez)
Signatura: PD Lev 57
olej, dřevěná deska
39 x 51,5 cm
olej, plátno
66,5 x 50 cm
Signatura: PD Lev 40, na rubu na blindrámu Lev Šimák