1896–1989
akvarel
28,5 x 43 cm (výřez)
Signatura: LD Lev 39
olej, plátno
50 x 65 cm
Signatura: PD Lev 38, na rubu na blindrámu Lev Šimák
olej, plátno
55 x 76 cm
1952
11 x 14 cm
Signatura: PD Lev Šimák
olej, plátno
50 x 71 cm
Signatura: PD Lev 35
olej, plátno
46 x 66 cm
Signatura: PD Lev Š 32
olej, plátno
46 x 66 cm
Signatura: PD Lev Š 32
1954
olej, malířská lepenka
35 x 25 cm
Signatura: PD Lev 54
11 x 14 cm
Signatura: Lev Šimák
lept, litografie
7 x 7 / 9 x 7 cm
Signatura: A. Odehnal, Lev Šimák
olej, plátno
75 x 100 cm
Signatura: LD Lev 69
kresba tužkou, akvarel
35,5 x 42,5 cm
Signatura: Lev 30