1909–1980
93
116 %
226 500 Kč
1 577 Kč
420 000 Kč
litografie
v 17 ✕ š 8 cm
Signatura: PD Zívr 1971
tuš, fix, ruční papír
v 30 ✕ š 20,5 cm
Signatura: PD Zívr 1979
litografie, akvarel
v 17,5 ✕ š 8 cm
Signatura: PD Zívr 1971
litografie, akvarel
v 18,5 ✕ š 8 cm
Signatura: PD Zívr
tuš, fix, ruční papír
v 30 ✕ š 20,5 cm
Signatura: PD Zívr 1979