1909–1980
93
116 %
226 500 Kč
1 577 Kč
420 000 Kč
litografie
v 17 ✕ š 10,5 cm
Signatura: PD Zívr
litografie, akvarel
24 x 39 cm
kresba tuší, akvarel, karton
25 x 17 cm
Signatura: PD Zívr 1979