1925–1999
177
150 %
20 714 Kč
15 000 Kč
200 000 Kč
koláž, alchymáž
v 40 ✕ š 52 cm
Signatura: PD monogram LN 7. 8. 74
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
froasáž
v 42 ✕ š 28,5 cm
Signatura: LD monogram LN 13. 10. 92
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
kombinovaná technika, alchymáž, froasáž
v 35 ✕ š 25 cm
Signatura: UD monogram LN 29. 8. 73
kresba tužkou, pastelka
v 62 ✕ š 44,5 cm
Signatura: PU leden 1977 – Ladislav Novák
froasáž, akvarel, ruční papír
58,5 x 41 cm
Signatura: sign. UD monogram LN 16. 7. 95
froasáž - tužka, lavírovaná tuš, upravený papír
50,5 x 39 cm
Signatura: sign. UD monogram 16.8.90
muchláž, lavírovaná tuš
43 x 29,5 cm
Signatura: PD monogramem s datací 9.5 87