1925–1999
177
150 %
20 714 Kč
15 000 Kč
200 000 Kč
kombinovaná technika, papír
30,5 x 23 cm
Signatura: sign. PD monogram 20. 6. 73
Vyvolávací cena: | 9 500 Kč |
29,5 x 19,5 cm
Signatura: sign. PD monogram 65
Vyvolávací cena: | 9 500 Kč |
kombinovaná technika, papír
33 x 24,5 cm
Signatura: sign. PD monogram 6. 4. 72
Vyvolávací cena: | 9 500 Kč |
kombinovaná technika, papír
30,5 x 24 cm
Signatura: sign. UD monogram 31. 7. 68
Vyvolávací cena: | 9 500 Kč |
kombinovaná technika, papír
34 x 24,5 cm
Signatura: sign. UD monogram 21. 7. 74
Vyvolávací cena: | 9 500 Kč |
kombinovaná technika, papír
33 x 24,5 cm
Signatura: sign. LD monogram 4. 1. 72
Vyvolávací cena: | 9 500 Kč |
kombinovaná technika, akvarel, tuš, karton
35,5 x 24,5 cm
Signatura: sign. U 7. 5. 64. monogram
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |
21,5 x 14,5 cm
Signatura: sign. PD 31. 12. 62 monogram
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |