1925–1999
177
150 %
20 714 Kč
15 000 Kč
200 000 Kč
koláž, akvarel, kresba tuší
37,5 x 26,5 cm
Signatura: sign. PD monogram 20. 10. 1973
Vyvolávací cena: | 30 000 Kč |
froasáž, kresba perem
46 x 39,5 cm
Signatura: sign. PN monogram 10. 2. 73
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
frotáž, akvarel, kresba tuší
58 x 42 cm
Signatura: sign. UD monogram 12. 4. 73
Vyvolávací cena: | 26 000 Kč |
koláž
47 x 69 cm
Signatura: sign. PD monogram 7. 10. 72
Vyvolávací cena: | 36 000 Kč |
froasáž
50 x 40 cm
Signatura: sign. UD monogram 6. 6. 90
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
froasáž
50 x 40 cm
Signatura: sign. UD monogram 9. 10. 90
froasáž
50 x 40 cm
Signatura: sign. UD monogram 14. 7. 90