1922–1998
začátek 70. le
olej, plátno
37 x 48 cm
Signatura: sign. PN K. Válová
Vyvolávací cena: | 80 000 Kč |
2. pol. 40. le
olej, plátno
94 x 71 cm
Signatura: sign. LD K. Válová
Vyvolávací cena: | 210 000 Kč |
olej, písky, plátno
74,5 x 119,5 cm
Signatura: sign. LD K. Válová 74
Vyvolávací cena: | 400 000 Kč |
olej, plátno
145 x 175 cm
Signatura: PD K. Válová 88
Vyvolávací cena: | 390 000 Kč |
61 x 45 cm (výřez)
Signatura: sign. LD K. Válová 91
Vyvolávací cena: | 14 000 Kč |