1922–1998
vernis mou 53/150
v 23,5 ✕ š 27,5 cm
Signatura: PD K Válová 92
olej, plátno
v 52,5 ✕ š 42,5 cm
Signatura: PD K. Válová
grafický list
39 x 28 cm
Signatura: PD K. Válová 80
39 x 28 cm
Signatura: PD K. Válová 80
litografie
21 x 28,5 cm
Signatura: PD K. Válová 80
2. pol. 40. let 20. stol.
olej, plátno
94 x 71 cm
Signatura: LD K. Válová
lept 81/150
23,5 x 27,5 cm
Signatura: PD K. Válová 92
lept 79/150
23,5 x 37,5 cm
Signatura: PD K. Válová 92
50. léta
19 x 13 cm
Signatura: PD K. Válová
kombinovaná technika, papír na papíru
27 x 26 cm
Signatura: PD K. Válová 80
lept 79/150
23,5 x 37,5 cm
Signatura: PD K. Válová 92
11 x 15 cm
Signatura: K. Válová