1922–1998
64
151 %
410 000 Kč
lité laky, malba, karton
v 83 ✕ š 71 cm
Signatura: PD K. Válová 86
olej, písky, plátno
74,5 x 119,5 cm
Signatura: sign. LD K. Válová 74