1832–1899
39
129 %
110 000 Kč
850 Kč
290 000 Kč
olej, karton, plátno
52 x 41,5 cm
Signatura: nesignováno
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
1864
14,5 x 20 cm
Signatura: sign. LD 28 July 864, na rubu razítko Umělecká pozůstalost prof. Julia Mařáka
Vyvolávací cena: | 10 000 Kč |
kolem r. 1865
kresba uhlem
21 x 15,5 cm
Signatura: značeno na rubu razítkem Umělecká pozůstalost prof. Julia Mařáka
kolem r. 1865
kresba uhlem, bílá křída
28,5 x 25 cm
Vyvolávací cena: | 14 000 Kč |
olej, karton na plátně
62 x 47,5 cm
Signatura: sign. LD J. Mařák
Vyvolávací cena: | 245 000 Kč |