1832–1899
39
129 %
110 000 Kč
850 Kč
290 000 Kč
olej, plátno na dřevěné desce
41 x 31 cm
Signatura: sign. PD J. Mařák
Vyvolávací cena: | 270 000 Kč |
kresba uhlem, karton
51 x 68 cm (výřez)
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
olej, plátno na lepence
17 x 22 cm
Signatura: neznačeno
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |