1832–1899
39
129 %
110 000 Kč
850 Kč
290 000 Kč
v 32 ✕ š 21,5 cm
Signatura: neznačeno
v 14,5 ✕ š 10 cm
Signatura: neznačeno
16 x reprodukce
v 35 ✕ š 25 cm
Signatura: 16 x různě v tisku
heliogravura
v 19,5 ✕ š 14 cm
Signatura: PD Julius Mařák v tisku
v 15 ✕ š 9 cm
Signatura: neznačeno
v 15,5 ✕ š 9,5 cm
Signatura: neznačeno
v 15 ✕ š 9 cm
Signatura: neznačeno
olej, lepenka
24 x 30 cm
17,5 x 27,5 cm (výřez)
Signatura: na rubu razítko pozůstalosti autora
olej, plátno, karton
17 x 22 cm
Signatura: neznačeno
15 x 9 cm
Signatura: neznačeno
ocelorytina
5 x 6,5 cm
Signatura: na známce v tisku J. Solpera 1983 L. Jirka