1832–1899
39
129 %
110 000 Kč
850 Kč
290 000 Kč
olej, lepenka
v 24 ✕ š 32 cm
Signatura: LD Julius M
Vyvolávací cena: | 70 000 Kč |
olej, karton, plátno
52 x 41,5 cm
Signatura: nesignováno
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
1864
14,5 x 20 cm
Signatura: sign. LD 28 July 864, na rubu razítko Umělecká pozůstalost prof. Julia Mařáka
Vyvolávací cena: | 10 000 Kč |
kolem r. 1865
kresba uhlem, bílá křída
28,5 x 25 cm
Signatura: značeno na rubu razítkem Umělecká pozůstalost prof. Julia Mařáka
Vyvolávací cena: | 14 000 Kč |
kolem r. 1865
kresba uhlem
21 x 15,5 cm
olej, karton na plátně
62 x 47,5 cm
Signatura: sign. LD J. Mařák
Vyvolávací cena: | 245 000 Kč |
lavírovaná kresba uhlem, karton
61 x 47 cm
Signatura: sign. PD J. Mařák
kresba tužkou, karton kašírovaný na plátně
100 x 75 cm
Signatura: Julius Mařák
Vyvolávací cena: | 55 000 Kč |
2. pol. 19. stol.
kvaš, uhel, tužka
30 x 45 cm
Signatura: značeno na rubu Pozůstalostním razítkem
Vyvolávací cena: | 20 000 Kč |
olej, plátno, lepenka
22,5 x 24 cm
Signatura: sign. LD Jul. Mařák
Vyvolávací cena: | 90 000 Kč |
kol.r. 1880
kresba uhlem, karton
29 x 22 cm
Signatura: sign. LD J. Mařák
Vyvolávací cena: | 16 000 Kč |
uhel, bílá pastelka, lepenka
52 x 40 cm
Signatura: sign. PD J. Mařák
Vyvolávací cena: | 30 000 Kč |