1832–1899
39
129 %
110 000 Kč
850 Kč
290 000 Kč
olej, plátno, lepenka
22,5 x 24 cm
Signatura: sign. LD Jul. Mařák
Vyvolávací cena: | 90 000 Kč |
2. pol. 19. stol.
kvaš, uhel, tužka
30 x 45 cm
Signatura: značeno na rubu Pozůstalostním razítkem
Vyvolávací cena: | 20 000 Kč |