1937–2017
214
156 %
140 166 Kč
2 294 Kč
950 000 Kč
tisk
40,5 x 28,5 cm
Signatura: UD Jankovič 73 v tisku
serigrafie 27/75
29 x 40 cm
Signatura: LD Jankovič 77
serigrafie 10/60
34 x 27 cm
Signatura: UD Jankovič 77
kombinovaná technika, olej, assambláž, deska
80 x 74 cm
Signatura: na rubu Jankovič 92
tisk
26 x 39 cm
Signatura: LD Jankovič 74 v tisku
tisk
39 x 29,5 cm
Signatura: PD Jankovič 74 v tisku
tisk
39 x 29,5 cm
Signatura: neznačeno
tisk
37 x 29 cm
Signatura: LU Jankovič 73 v tisku
barevná serigrafie
19,5 x 27,5 cm
Signatura: UD Jankovič
barevná serigrafie
23,5 x 33 cm
Signatura: na rubu Jankovič
serigrafie 42/100
45 x 39,5 cm
Signatura: PD Jankovič 75
grafický list
36,5 x 30,5 cm
Signatura: UD Jankovič 74