1937–2017
212
156 %
140 166 Kč
2 294 Kč
950 000 Kč
barevná serigrafie 10/30
v 73 ✕ š 52 cm
Signatura: UD Jankovič 81
akvarel, tuš, pastel, ruční papír
v 58,5 ✕ š 41,5 cm
Signatura: PN Jankovič 94
barevná litografie 14/55
v 79,5 ✕ š 55,5 cm
Signatura: PD Jankovič 70
barevná serigrafie, počítačová grafika 104/120
v 24,5 ✕ š 18 cm
Signatura: UD Jankovič
barevná serigrafie
v 19 ✕ š 26 cm
Signatura: UD Jankovič
barevná serigrafie
v 34,5 ✕ š 44,5 cm
Signatura: PD Jankovič
barevná litografie 14/55
80 x 55,5 cm
Signatura: PD Jankovič 70
barevná serigrafie 5/50
43,5 x 56,5 cm
Signatura: PD Jankovič 77
barevná serigrafie 5/50
47 x 43 cm
Signatura: PD Jankovič 76
tisk
28 x 40 cm
Signatura: neznačeno
tisk
36,5 x 29 cm
Signatura: LU Jankovič 73 v tisku
tisk
28,5 x 40 cm
Signatura: PN Jankovič 73 v tisku